skip to Main Content
050 467 0442 toimisto@kotirakentajat.fi

Rekrytointi

Janne-Pekka Pesonen
asiakkuuspäällikkö
044 491 4588
janne-pekka.pesonen@ammattitaitoa.fi

 

Koti Rakentajat hoitavat rekrytoinnin yhdessä ATA Henkilöstöpalveluiden kanssa.

Katso avoimet työpaikat (https://ammattitaitoa.fi/avoimet-tyopaikat/)

Harri Ahola

toimitusjohtaja, hallituksen puheenjohtaja
Puh. 040 416 2260
harri.ahola@kotirakentajat.fi

Ville Taskinen

työnjohtaja
Puh. 044 033 9757
ville.taskinen@kotirakentajat.fi

Jukka Vasu

työnjohtaja
Puh. 050 911 8710
jukka.vasu@kotirakentajat.fi

Markku Tirkkonen

Puh. 044 081 0283
markku.tirkkonen@kotirakentajat.fi

Jari Vinni

työnjohtaja
Puh. 050 464 8680
jari.vinni@kotirakentajat.fi

Sami Harvima

työnjohtaja
Puh. 050 308 2393
sami.harvima@kotirakentajat.fi

Katja Koivisto

toimisto
Puh. 050 467 0442
katja.koivisto@kotirakentajat.fi